top of page
568746367_5.jpg

2012 yılında kurduğumuz DEMİRAYAK TARIM makinaları zeytin hasat makinası ithalatı yaparak faaliyete başlamıştır.

İzmir Torbalı da kurduğumuz firmamız  ;

tarım ve bahçe ekipmanları ,zirai ilaç ,halk sağlığı ilaçları, çevre sağlığı koruma gibi bir çok konuda faaliyetini yürütmektedir.

 

İthal ederek başladığımız zeytin hasat makinası satışımızı, kendi üretimimiz ile devam ettiriyoruz.

AR-GE süreçlerinde geçmişten gelen deneyimi ve yenilikçi kimliği ile  zeytin silkeleme ve meyve hasat makinesi, AR-GE süreçleri devam eden zirai makine tasarımları ile tarım üreticilerinin yaşadığı ekonomik sorunları biraz olsun çözmek istedik.

Hasat sezonuna ithalat ile yaşanılan aksaklıklar, ithal ürünlerdeki yüksek fiyatlar, yedek parça ve malzeme de yaşanan zaman ve para kayıplarının

önüne geçebilmek asıl amacımızdır.

Birçok makine ve yedek parça ile birlikte satılan ürünlerin servis, bakım ve yedek parça da temin ederek müşteri memnuniyeti ilkesiyle yolumuza devam etmekteyiz.

 

Çiftçinin ekimden hasata kadar süren uzun yolculuğunda onlara destek olmak temel amacımızdır.Müşteri memnuniyeti temel prensibiyle satmış olduğumuz her ürünün garanti kapsamında servisini de yaparken hergeçen gün hizmet kalitemizi arttırarak amaçladığımız yolda hızla ilerlemekteyiz.

Bu ülkenin verimli topraklarında çiftçimizin daha yüksek kaliteyle daha fazla ürün alması amacıyla teknik donanımlı,

Genç ve dinamik kadromuz ile siz değerli çiftçilere hizmet etmeyi bir borç bilirz. Daha güzel yarınlarda görüşmek dileğiyle.

bottom of page